Notatnik cyfrowy (digital) – planuj, organizuj i wyznaczaj cele na swoim tablecie!

Planowanie oraz organizacja czasu to bez wątpienia kwestie mocno indywidualne. Dlatego Twój osobisty planner powinien być dopasowany do Twoich potrzeb, które zależą między innymi od Twojego stylu życia.

Nie każdy potrzebuje z góry narzuconego schematu planowania, który można znaleźć w większości standardowych plannerów. Dla jednych taki schemat z instrukcją będzie strzałem w dziesiątkę, a dla innych będzie ograniczający i niefunkcjonalny. Jeżeli lubisz być prowadzona w procesie planowania i organizacji czasu, sprawdź nasz planner cyfrowy, oparty na metodzie The Getting Things Done.

Jeżeli jednak wolisz planować po swojemu, potrzebujesz z pewnością stron, które mogłabyś zagospodarować wedle własnych potrzeb. Dlatego wpadliśmy na pomysł, żeby zaprojektować produkt, który zapewni elatyczność całego procesu planowania, a także będzie miał duże możliwości do personalizacji.

Dlatego przygotowaliśmy ostatnio coś dla zwolenniczek elastycznego planowania – Notatnik Cyfrowy Premium z elementami metody The Getting Things Done!

Jako prezent dokładamy prosty Notatnik digital z sześcioma przekładkami (do pobrania za darmo!) Doczytaj do końca i pobierz go na swój tablet 🙂

Strona otwierająca oraz spis treści

Po otwarciu Notatnika Cyfrowego Premium pojawi się strona ze spisem treści, dzięki któremu dowiesz się co znajdziesz w środku. Na samej górze znajduje się miejsce, które możesz przeznaczyć na przykład na swój ulubiony inspirujący cytat. Ja wybrałam słowa Michaela Jordana, które zawsze motywują mnie do działania 🙂

Pierwsza zakładka widoczna z prawej strony przeniesie Cię do Menu. Pierwsze 7 działów zagospodarujesz według swoich potrzeb.

Ja przeznaczyłam je na:

 • Planner dzienny – do tworzenia list zadań na każdy dzień, z wykorzystaniem projektu plannera z działu Listy zadań. O tym w jaki sposób duplikować, usuwać oraz przenosić strony w obrębie plannera, przeczytasz w instrukcji dołączonej do zamówienia.
 • Pamiętnik – lubię zaczynać dzień od zapisania 3 stron w pamiętniku, przez co oczyszczam swój umysł. Jako element mojej porannej rutyny, czynność ta pomaga mi lepiej zacząć dzień, a potem działać bardziej efektywnie.
 • Zakupy – miejsce na listy zakupów. Podzieliłam je na kategorie (np. Kosmetyki, Ubrania, Do domu, Spożywcze itp.)
 • Finanse – w tym dziale planuję wydatki, swoje oszczędności, ogarniam cały budżet.
 • Crossfit – dużo trenuję, dlatego stwierdziłam, że potrzebuję stworzyć oddzielny dział do monitorowania moich sportowych celów.
 • Zdrowe przepisy
 • Moje pomysły

Pozostałe zakładki notatnika

Oprócz 7 sekcji do samodzielnego zagospodarowania, masz do dyspozycji również:

 • Dodatkowe strony z notatkami, tabelami i listami zadań.
 • Listy zadań z podziałem na dzienne, tygodniowe oraz miesięczne.

A także elementy metody the Getting Things Done:

 • Listy zadań podzielone według kontekstu (miejsca ich wykonywania), np. Lista zadań do zrobienia: w domu, w pracy, online itd.
 • Projekty podzielone według sfer życia: Zawodowe, Osobiste, Inne oraz dwie sekcje do samodzielnego zagospodarowania.
 • Dział do kształtowania nawyków z tzw. habit trackerami, które dzień po dniu pomogą Ci sukcesywnie wprowadzać w życie nowe nawyki. Dodatkowo znajdziesz tutaj formularze, dzięki którym opracujesz swoje rytuały poranne oraz wieczorne.
 • Sekcję do wyznaczania celów długo- oraz krótkoterminowych. Stwórz swoją Bucket List oraz wizję życia na przestrzeni najbliższego roku i pięciu lat. Wyznaczaj i realizuj cele z każdej sfery życia, z pomocą formularzy do planowania celów, podzielonych na odpowiednie kategorie.

8 wzorów okładek do wyboru

Wybierz jedną z ośmiu stron tytułowych i nadaj swojemu notatnikowy wyjątkową oprawę graficzną!

Pobierz notatnik na swój tablet / iPad!

Kliknij tutaj (lub na obrazek poniżej) i pobierz na swoje urządzenie Notatnik Cyfrowy Premium

Przetestuj darmowy notatnik z 6 zakładkami

Kliknij tutaj (lub na obrazek poniżej) i pobierz na swoje urządzenie Notatnik Cyfrowy

Jak Ci się podobają nasze nowe notatniki? 🙂

M.

Poznaj lepiej Miss Planner

Obserwuj

@missplannerpl

Projekt i Wykonanie: Web Media Creations