Witaj w świecie Miss Planner!

Jak to się zaczęło?

Poznaj nas i naszą pasję

Przed założeniem firmy, na próżno szukaliśmy na polskim rynku organizera, który łączyłby w sobie kobiecy design i praktyczny oraz elastyczny projekt wkładu. Dominowały produkty bez charakteru, możliwości personalizacji...

Sytuacja ta zainspirowała nas do działania. Postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce. Chcieliśmy stworzyć produkt nie tylko wyjątkowy, ale i niezwykle użyteczny w każdym aspekcie codzienności. Mamy nadzieję, że tworząc Miss Planner będziemy mogli podzielić się z Tobą częścią naszej pasji!

Co wyróżnia nasze produkty?

Dopasowanie do twoich potrzeb

Zamiłowanie do pięknych rzeczy!

Wyjątkowy styl

Pasja w tym, co robimy

Zaczęło się od inspiracji

Z zamiłowania do pięknych rzeczy

Uwielbiamy je tworzyć!

Tworząc markę Miss Planner postawiliśmy sobie za cel, żeby stworzyć produkt funkcjonalny, ale też elegancki i designerski. Dzięki temu postanowieniu w naszej ofercie dominują kolory pastelowe, a Ty możesz wybierać spośród niemal wszystkich kolorów tęczy!

Kolory w kobiecym stylu, piękne, subtelne, osobiste. Stwórz organizer, o jakim od zawsze marzyłaś!

Dopasowany do Ciebie!

Twoje potrzeby są najważniejsze

Pomożemy Ci je poznać!

Każda z nas ma swoje preferencje odnośnie planowania. Jedna preferuje dużą ilość miejsca na zapiski, podczas gdy inna zadowoli się zapisaniem tylko najważniejszych spraw. Jedna pisze tylko długopisem, inna z kolei pokoloruje swój planner jak dzieło sztuki 😍

Projektując nasze organizery postawiliśmy sobie za cel, żeby każda z Was, która kupi nasz produkt mogła w jak największym stopniu dopasować go pod siebie i swoje preferencje. Dlatego zdecydowaliśmy, że nasze kolekcje wyróżniać będzie brak wpisanych dat, dowolność w przekładaniu kartek i wiele wiele innych.

To co robimy jest dla nas ważne

Planowanie to nasza pasja!

Nieustannie staramy się uczyć czegoś nowego

Getting Gettings Done, Kwadrat Eisenhovera, Pomodoro... To tylko niektóre z najpopularniejszych metod organizacji czasu i poprawiania swojej efektywności. Piszemy o nich na blogu, wykorzystujemy w codziennym życiu, a także przy projektowaniu naszych plannerów.

Zajrzyj na naszego bloga i przekonaj się, że efektywne planowanie wcale nie musi by takie trudne, jak twierdzą niektórzy :)

zajrzyj na bloga

Obejrzyj film o Miss Planner

Poznaj lepiej Miss Planner

Obserwuj

@missplannerpl

Projekt i Wykonanie: Web Media Creations