Zaplanuj perfekcyjne święta Bożego Narodzenia z wyjątkowym plannerem cyfrowym!

Organizacja czasu, Plannery

Odliczacie już dni do świąt Bożego Narodzenia? Bo my tak! 🙂 Okres przedświąteczny ma w sobie dużo uroku, między innymi za sprawą nastrojowych lampek, które rozświetlają ulice miast i galerie handlowe. Jednak czas ten niesie ze sobą również pewną dozę stresu, związanego z przygotowaniami do tego magicznego okresu. Wiele z nas poświęca naprawdę dużo czasu, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

Aby ułatwić proces przygotowań do świąt, zaprojektowałam cyfrowy planner świąteczny! Można z niego korzystać na tabletach z rysikiem (tam samo jak z naszych pozostałych produktów cyfrowych). Jeżeli jesteś ciekawa, co zawiera nasz cyfrowy Planner Świąteczny, czytaj dalej! 🙂

Spis treści oraz świąteczna lista zadań

Planner rozpoczyna się przejrzystym spisem treści, w którym znajdziesz wszystkie dostępne sekcje, czyli:

  • Świąteczna lista zadań w formie tabeli,
  • Lista prezentów,
  • Świąteczne Menu
  • Przepiśnik – rozbudowany spis przepisów świątecznych, z podziałem na: przystawki, zupy i sałatki, dania główne, oraz desery.
  • Dwie sekcje do samodzielnej personalizacji – do zaplanowania według własnych potrzeb (więcej informacji znajdziesz w instrukcji),
  • Lista zakupów świątecznych
  • Notatki – czyli gotowe szablony stron do wstawiania w dowolne miejsca plannera. W tej sekcji znajdziesz: czyste strony, kartki w kropki, w linie (szerokie oraz wąskie), mieszane (kropki + linie), oraz funkcjonalne tabelki.

KLIKNIJ I KUP CYFROWY PLANNER ŚWIĄTECZNY JUŻ TERAZ!

Lista prezentów

Lista prezentów, to miejsce przeznaczone na spis wszystkich prezentów, jakie planujesz zrobić dla swoich bliskich. Zaprojektowałam 16 pozycji z odnośnikami do kart prezentowych (po kliknięciu na czerwony prostokąt), na których będziesz mogła szczegółowo zaplanować zakup prezentów. Dodatkowo dołączyłam dodatkową listę bez hiperlinków, na wypadek gdyby spis prezentów miałby być większy, niż 16 pozycji. Ta dodatkowa lista jest nienumerowana, dzięki czemu będziesz mogła ją kopiować dowolną ilość razy, a co za tym idzie – planować i robić nieskończoną ilość podarunkow 😉

Świąteczne MENU

Zaplanuj szczegółowo wszystkie posiłki na Wigilię, oraz święta. Masz do dyspozycji tabelki z podziałem na: przystawki, dania główne, napoje, oraz desery.

Przepiśnik

Rozbudowany Przepiśnik służy do zgromadzenia wszystkich przepisów na dania świąteczne w jednym miejscu. Zanotuj wszystkie ciekawe przepisy i zachwyć bliskich pysznymi, świątecznymi potrawami!

KLIKNIJ I KUP CYFROWY PLANNER ŚWIĄTECZNY JUŻ TERAZ!

Sekcje do samodzielnego zagospodarowania

Jeżeli chciałabyś dodać do plannera świątecznego swoją własną sekcję- na przykład zorganizować porządki świąteczne – wykorzystaj jedną z sekcji do samodzielnej personalizacji! Możesz w tym celu wykorzystać dział z notatkami. Pamiętaj, że strony plannera mogą być przez Ciebie kopiowane, przesuwane, oraz usuwane. Więcej informacji o tym, w jaki sposób to robić, znajdziesz w dołączonej instrukcji.

Zakupy świąteczne

Kiedy już ustalisz, co konkretnie chcesz kupić na prezenty, zapisz wybrane produkty na liście zakupów. Możesz tutaj wpisać orientacyjną/konkretną cenę, a także wstawić linki do sklepów internetowych, aby łatwiej Ci było potem zlokalizować co, gdzie i za ile kupić.

Notatki

Przygotowałam dla Ciebie wiele wariantów dodatkowych stron, którymi możesz rozbudować swój planner świąteczny. Skorzystaj z czystych kartek, stron w kropki, w kratkę, w linie (szerokie lub wąskie), wariantow mieszanych, lub funkcjonalnych tabelek. Możliwości są niemal nieograniczone!

Naklejki Christmas

Planner świąteczny bez naklejek? Nie ma mowy 🙂 Jeżeli tak jak ja uwielbiasz dekorować swoje plannery kolorowymi naklejkami, TUTAJ kupisz zestaw aż 400 sztuk z kolekcji świąteczno – zimowej.

KLIKNIJ I KUP CYFROWY PLANNER ŚWIĄTECZNY JUŻ TERAZ!

Jak Ci się podoba nasz nowy cyfrowy planner bożonarodzeniowy? Może coś byś do niego dodała? 🙂

M.

Poznaj lepiej Miss Planner

Obserwuj

@missplannerpl

Projekt i Wykonanie: Web Media Creations