Skuś się na nowy, wyjątkowy planner akademicki od Miss Planner i spraw by nadchodzący rok akademicki 2017/18 należał do Ciebie! :-)

Plannery

Na ten moment czekało wiele z was. Z przyjemnością prezentujemy nasz najnowszy projekt – planner akademicki. Ta powstała z myślą o wszystkich studentach, ale nie tylko… Wykorzystaj do maksimum czas i spraw, że nauka nie będzie przykrym obowiązkiem! 🙂

Co znajdziesz w środku?

 • Miejsce do wyznaczenia celów na nadchodzący rok i krótką tabelkę, dzięki której spersonalizujesz swój planner. Wpisz podstawowe informacje o swojej uczelni i zaplanuj cały rok!
 • Skrócony kalendarz na rok 2017 i 2018 oraz miejsce na wpisanie ważnych wydarzeń w latach 2017 i 2018.
 • Planner akademicki został podzielony na dwa semestry: zimowy oraz letni.
 • Znajdziesz w nim również miejsce, żeby wpisać plan na każdy semestr, wszystkie egzaminy oraz przedmioty do zaliczenia. (12 kart przedmiotów i 8 kart egzaminów na każdy semestr). Uwzględnij okres ferii oraz sesji egzaminacyjnej.
 • Zdecydujesz jakie książki kupisz i wypożyczysz w każdym semestrze.
 • W opanowaniu materiału pomogą Ci specjalne harmonogramy do planowania nauki. Stwórz spis książek do kupienia oraz wypożyczenia.
 • Jeżeli jesteś uczniem szkoły średniej,  również możesz korzystać z naszego plannera akademickiego. Kartki, których nie wykorzystasz możesz w każdym momencie wyjąć z organizera.
 • Kilka kartek na notatki. Jeżeli potrzebujesz dużo miejsca na zapiski, rozważ dokupienie wersji Bullet Planner w kropki lub DIY.

Wybierz jeden z 3 wariantów akademickich

 1. Wybierz bardzo gruby, ponad 400-stronicowy wkład akademicki na cały rok akademicki 2017/2018. W plannerze są już wpisane daty w kalendarzu rocznym, miesięcznym oraz w każdym poszczególnym dniu zaczynając od 28 sierpnia 2017, aż do 02 września 2018. Pamiętaj, że tak obszerny wkład zmieści się tylko do okładki MAXI z ringami o średnicy 3 cm.
 2. Jeżeli nie chcesz każdego dnia nosić przy sobie wkładu na cały rok, zdecyduj się na wersję na 1 semestr. W plannerze są już wpisane daty w kalendarzu rocznym, miesięcznym oraz w każdym poszczególnym dniu zaczynając od 28 sierpnia 2017 do 4.03.2018. Objętość tej wersji to 214 stron, dzięki czemu zmieścisz ją w każdej okładce A5.
 3. Jeżeli potrzebujesz dużo miejsca na notatki, możesz połączyć semestr z wkładem bullet w dowolnej okładce MAXI.

A Ty, którą wersję wybierzesz? Koniecznie napisz w komentarzu!

Poznaj lepiej Miss Planner

Obserwuj

@missplannerpl

Projekt i Wykonanie: Web Media Creations