Jak korzystać z trackera nastroju w plannerze cyfrowym (GoodNotes)?

Organizacja czasu, Plannery

W każdym plannerze cyfrowym Miss Planner znajdziesz między innymi sekcję do kształtowania nawyków, w której zawarty jest również dział do monitorowania nastroju. Tak zwany Mood Tracker jest doskonale znany, oraz bardzo lubiany przez fanki bullet journalingu, dlatego nie mogło zabraknąć go w naszych plannerach! 🙂

Czym jest tracker nastroju?

Tracker nastroju to narzędzie, dzięki któremu zauważysz zmiany Twojego nastroju. Uświadomisz sobie także wzorce swoich reakcji na określone sytuacje i okoliczności życiowe. Ponadto, łatwiej Ci będzie zidentyfikować co ma wpływ na Twój nastrój.

To, jak się czujesz jest ważne! Stań się uważna na to, w jaki sposób wpływa na Ciebie jakość snu, codzienne nawyki, dieta jaką stosujesz, oraz inne czynniki.

To wszystko sprawi, że łatwiej Ci będzie zaplanować wprowadzenie pozytywnych zmian do Twojego życia, dzięki czemu polepszysz jego jakość.

Wizualny tracker nastroju

Trackery we wszystkich naszych plannerach zostały zaprojektowane na zasadzie kodu kolorystycznego. Określone kolory odpowiadają konkretnym nastrojom (np. kolor żółty reprezentuje radość). Każdy planner ma swoją własną paletę kolorystyczną.

Palety kolorystyczne do naszych plannerów

Pod każdym kolorem znajduje się tak zwany kod hex. Kody hex są potrzebne do tworzenia swoich własnych palet kolorystycznych w aplikacjach obsługujących plannery digital.

Jak dodać swoje kolory do palety kolorystycznej w aplikacji GoodNotes?

Aby dodać nowy kolor pisaka w aplinacji GoodNotes, kliknij narzędzie Pen, a następnie wybierz opcję Pen Color.

W odpowiednim polu wpisz kod hex koloru, który chcesz dodać do palety. Na poniższym przykładzie: dla Złości kod hex to 996666.

Po wpisaniu kodu kliknij na biały plusik w niebieskim kółku, na który wskazuje czerwona strzałka na poniższym zdjęciu.

Powtórz powyższe czynności dla każdego kolejnego koloru z palety. Kliknij na przycisk Presets. Gotowe! – nowe kolory będą dostępne teraz od ręki.

Stworzoną przez siebie paletę kolorystyczną możesz oczywiście wykorzystywać w obrębie całego plannera, na przykład do zapisków.

Mam nadzieję, że ten wpis okazał się pomocny i będziesz z przyjemnością korzystała z Mood Trackerów 🙂

Przetestuj zanim kupisz

Nie kupuj kota w worku – kliknij TUTAJ, aby pobrać całkowicie za darmo darmową, poprzednią wersję produktu z kolekcji 2022.

M.

Poznaj lepiej Miss Planner

Obserwuj

@missplannerpl

Projekt i Wykonanie: Web Media Creations