Prezenty na Dzień Kobiet w Miss Planner! Pomóż nam i odbierz swój gratis ;)

Dziś będzie wyjątkowo! Chcielibyśmy życzyć każdej kobiecie dużo szczęścia, miłości i sukcesów na każdym polu. Każda z Was zasługuje na wszystko, co najlepsze. Postawiliśmy sobie wyzwanie, aby stworzyć elastyczny planner, który będziesz mogła w maksymalnym stopniu dopasować do swoich potrzeb.

Dlatego zwracamy się do Ciebie z gorącą prośbą – wypełnij krótką ankietę na facebooku i pomóż nam dopasować naszą ofertę do potrzeb kobiet. Szykujemy się do zmian w asortymencie i Twoja opinia będzie dla nas bezcenna. W zamian otrzymasz od nas link, który przekieruje Cię na stronę, z której będziesz mogła pobrać aż 2 darmowe projekty do druku! Zobacz co przygotowaliśmy.

1. Planner tygodniowy w formacie A4 (dwustronny)

Planner A4 idealnie nada się do powieszenia nad biurkiem. Możesz go drukować nieskończoną ilość razy, dzięki czemu możesz planować bez końca! 🙂 Z prawej strony masz specjalne miejsce, gdzie możesz wpisać nazwę miesiąca i określić który tydzień będziesz planować.

 

Widok z przodu

Widok z tyłu

 

1. Planner dzienny w formacie A5 (dwustronny)

Planner dzienny przygotowaliśmy w mniejszym formacie – A5. Projekt zawiera nie tylko rozpiskę godzinową na dany dzień, ale również miejsce na zaplanowanie priorytetów, treningu, swoich pomysłów i inspiracji, a nawet umożliwi Ci kontrolę ilości szklanek wody wypijanych każdego dnia! Tak samo jak projekt A4, możesz go wydrukować dowolną ilość razy i cieszyć się planowaniem bez ograniczeń!

Widok na stronę parzystą / widok na stronę nieparzystą

 

Zapraszamy na facebooka do wypełnienia krótkiej ankiety i odebrania obu gratisów. Możemy na Ciebie liczyć? 🙂

Poznaj lepiej Miss Planner

Obserwuj

@missplannerpl

Projekt i Wykonanie: Web Media Creations