Organizery Miss Planner na cały rok: zobacz nowe wzory i kolory. Dowiedz się jak z nich korzystać!

Plannery

Organizery Miss Planner z wkładami kartek na cały rok to nowość, którą wprowadziliśmy w odpowiedzi na Wasze liczne prośby. Stworzenie takiego projektu wymagało ode mnie przyjecia pewnych założeń. W dzisiejszym wpisie chciałabym przybliżyć Ci moją propozycję uzupełniania rocznych plannerów.

Plannery roczne są dostępne już w obu rozmiarach! 

Nasza najnowsza, absolutnie wyjątkowa złota okładka A6 ze złotym ringiem robi furorę! Sama zobacz jak pięknie się prezentuje 🙂

Złoty organizer A6 z wkładem „WIANEK”

Złoty organizer A6 z wkładem „BOHO”

Co zawiera roczna wersja plannera?

  • komplet 184 stron, który wystarczy na cały rok planowania,
  • skrócony kalendarz na rok 2017,
  • 12 planów miesiąca (styczeń – grudzień)
  • 54 plany tygodnia, które pozwolą Ci na planowanie dzień po dniu od 26 grudnia 2016 do 07 stycznia 2018,
  • na dwóch stronach znajdują się plany dnia na cały tydzień,
  • listy zakupów sklepach stacjonarnych i internetowych,
  • Twoją listę życzeń,
  • miejsce na wszystkie Twoje pomysły i inspiracje,
  • formularze kształtowania nawyków,
  • i inne.

Planner na cały rok: moje założenia

Przyjęłam, że planner roczny będzie przeznaczony do zaplanowania okresu od 26.12.1016 r. do 7.01.2018 r. dzień po dniu. Rozpatrując ilość tygodni przeznaczonych na każdy miesiąc oddzielnie, może się wydawać że planów tygodnia jest za mało. Jednak rok kalendarzowy składa się z 12 miesięcy, około 52 tygodni i 365 lub 366 dni. Projektując wersję roczną nie chciałam, żeby w plannerze były puste miejsca lub żeby dni się powtarzały. W wersji na cały rok jest jest więc 12 planów miesiąca54 plany tygodnia. Wiąże się to z tym, że po uzupełnieniu pierwszych pięciu tygodni po planie na Styczeń (od 26.12.2016 (poniedziałek) do 29.01.2017 (niedziela)). 30.01 i 31.01 (sobota i niedziela) „przeskakują” do kolejnego tygodnia, który znajduje się po planie na Luty. Możesz też zacząć planować od poniedziałku 2.01.2017. Jednak zawsze musisz liczyć się z tym, że 2-3 dni z końcówki danego miesiąca czasem będą „przeskakiwać” do kolejnego. Jeżeli Ci to przeszkadza, ta wersja plannera nie jest dla Ciebie.

Chciałam zachować elastyczność planowania, dlatego poszczególne daty, tak jak w każdej innej wersji plannerów, wpisuje się samodzielnie. Taka koncepcja pozwala zacząć planowanie nawet osobom, które zdecydują się na to na przykład w marcu lub kwietniu bez marnowania kartek z planami tygodnia. Kartki można dowolnie przekładać w obrębie organizera, dlatego osoby, które zaczną planować w trakcie kolejnego roku, dalej będą mogły zaplanować cały rok (na przykład od marca 2017 do lutego 2018). 

Rozważam dodanie większej ilości planów tygodnia do wersji rocznej, żeby osoby, które chcą planować każdy miesiąc oddzielnie też mogły skorzystać z tej wersji. Jest to mój pierwszy projekt na rok i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wprowadzić małe zmiany. Jednak na razie zarówno planner BOHO i WIANEK na cały rok zawierają 54 plany tygodnia. Jeżeli projekt ulegnie zmianie, na pewno dam Wam znać! Wasze opinie i spostrzeżenia są dla nas bardzo cenne, więc dzielcie się śmiało swoimi pomysłami w komentarzach 🙂

Poznaj lepiej Miss Planner

Obserwuj

@missplannerpl

Projekt i Wykonanie: Web Media Creations