Odkryj nowy, wyjątkowy Miss Planner BOHO, z którym zorganizujesz cały rok!

Plannery

Mamy dobrą informację dla wszystkich, którzy czekali na całoroczny Miss Planner! Od dzisiaj w naszym sklepie możesz kupić organizer z nowym wkładem, który wystarczy na cały rok planowania.

Wkład BOHO pozwoli Ci uporządkować:

  • każdy miesiąc, tydzień i dzień,
  • ważne wydarzenia i spotkania w miesiącu i w roku,
  • najważniejsze wydarzenia w roku 2017,
  • finanse, oszczędności i budżet domowy,
  • wszystkie swoje pomysły i inspiracje,
  • listy zakupów w sklepach stacjonarnych oraz internetowych,
  • stworzysz swoją osobistą listę życzeń
  • i wiele innych!

Na stronę tytułową wybrałam motyw z kolorowymi piórkami, które kojarzą mi się ze stylem boho. Wkład ładnie komponuje się z każdą okładką A5 Miss Planner. W sklepie znajdziesz zestawy w dwóch wariantach kolorystycznych: miętowym i ecru. Pamiętaj jednak, że zawsze możesz stworzyć swoją własną kombinację, dzięki której stworzysz Twój własny, osobisty organizer 🙂

MIĘTOWY BOHO

ECRU BOHO

Tak wygląda plan tygodnia połączony z planami dnia:

Za względu na ograniczoną objętość organizera, musiałam w całorocznym wkładzie umieścić cały tydzień na dwóch stronach. BOHO to na razie jedyna wersja wkładu, w której cały tydzień widać „jak na dłoni” 🙂

Jeżeli jednak potrzebujesz dużo miejsca na zapiski namawiam Cię na wersję BASIC (1 cały dzień na stronie), PREMIUM (2 dni na stronie + dużo dodatkowych kartek, takich jak: menu, formularze do wyznaczania celów, rutynowe czynności w tygodniu i wiele, wiele innych) lub STANDARD (półroczny wkład z 2 planami dnia na jednej stronie).

Na koniec chciałabym Ci pokazać moją pierwszą, własnoręcznie zrobioną przekładkę do plannera. Użyłam do niej stempelków, które kiedyś wyszukałam w Tschibo i silikonowego stempla z kolekcji Echo Park z napisem „hello”. Na samej górze przykleiłam zakładę indeksującą od Stickn.

Jak Ci się podoba? Koniecznie napisz w komentarzu! 🙂

Poznaj lepiej Miss Planner

Obserwuj

@missplannerpl

Projekt i Wykonanie: Web Media Creations