Kolejna dawka letnich nowości w sklepie Miss Planner. A to dopiero początek!

Plannery

Jeśli spodobał Ci się organizer ecru ale niekoniecznie w wersji mini, to od niedawna możesz go kupić również w rozmiarze A5! Organizer ecru jest wykonany z identycznego materiału co wersja mini w tym samym kolorze. Wkład dalie również został wykonany w kolorystyce pomarańczowej z okładką w piękne, akwarelowe dalie. Projekty poszczególnych wersji różnią się jednak od siebie. Zachęcam Cię do odwiedzenia odsłony „Porównanie Organizerów„, gdzie znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje w pigułce.

Wiem że wiele z Was czeka na nowe akcesoria i tutaj też mamy niespodziankę. Oto dwa wyjątkowe długopisy w modnym w tym sezonie kolorze różowego złota.

Długopisy pojawią się w sklepie prawdopodobnie w ostatnich dniach sierpnia. Zobacz sama jak pięknie prezentują się z naszymi organizerami. 🙂

Cały czas zbieramy od Was dużo cennych sugestii odnośnie asortymentu, który chcielibyście znaleźć w naszym sklepie. Myślę, że dużo z nichuda nam się wprowadzić jeszcze w tym roku. Będzie mi bardzo miło, jak podzielisz się z nami swoimi wrażeniami!

Poznaj lepiej Miss Planner

Obserwuj

@missplannerpl

Projekt i Wykonanie: Web Media Creations