Jak planować kreatywnie? 3 moje ulubione metody na dekorowanie planera.

Organizacja czasu, Plannery

Uwielbiam materiały do dekorowania i scrapbookingu. Podoba mi się prawie wszystko i uwielbiam testować nowości. Taśmy washi, papierowe serwetki, naklejki, stemple i kolorowe sznureczki to tylko niektóre elementy, których używam na co dzień. Każdy kto kupił organizer Miss Planner wie, że staram się ładnie zapakować każdą przesyłkę, co sprawia mi dużą przyjemność 🙂 Dzisiaj, chciałabym pokazać Ci 3 sposoby, które wykorzystuję najczęściej do dekorowania mojego planera.

Stemple silikonowe

Aby wykonać taki stempel potrzebujesz: bloczek akrylowy do stempli, specjalny tusz i stemple akrylowe. Moją ulubioną marką, która wykonuje tego typu stemple jest Lawn Fawn. Aktualnie używam tuszu do stempli Distress. Bloczki do stempli wykonuje np. Papermania. Wszystkie wymienione przeze mnie artykuły można kupić w sklepie Paperconcept (online lub stacjonarnie).

Bloczek do robienia stepmli: Papermania, Stemple akrylowe: Winter Alpaca, Lawn Fawn

Duży, czarny tusz: Distress Ink, Zestaw 4 kolorowych mini tuszy: Distress Ink

Naklejki

Naklejki to chyba moja ulubiona forma upiększania planera 🙂 W tym sezonie zauroczyły mnie naklejki Echo Park z serii Hello Winter.

Naklejki: Echo Park

Cekiny

Błyszczące cekiny w różnych kształtach są świetnym dodatkiem, który rewelacyjnie prezentuje się w planerze. Są tanie, piękne i jest ich dużo – nic, tylko wklejać! 🙂

Mam nadzieję, że dzisiejszy wpis zainspirował Cię do kreatywnego planowania swojego czasu. Od kiedy zaczęłam przywiązywać wagę do ładnego wyglądu mojego organizera (z zachowaniem jego funkcjonalności oczywiście), chętniej wykonuję wszystkie zadania jakie mam do zrobienia. Jestem ciekawa czy Ty ozdabiasz swój planer lub kalendarz? Jeże›li tak, to w jaki sposób? Chciałabym otworzyć nową odsłonę na blogu, w której znajdą się Wasze osobiste planery. Będzie mi miło jeśli podzielisz się ze mną swoimi przemyśleniami w komentarzu 🙂

Poznaj lepiej Miss Planner

Obserwuj

@missplannerpl

Projekt i Wykonanie: Web Media Creations