Czy istnieje organizer idealny? Odkryj organizer Miss Planner dostosowany do Twoich potrzeb!

Plannery

Długo szukałam organizera, który byłby w pełni dostosowany do moich potrzeb. Zależało mi przede wszystkim na dużej ilości miejsca na zapiski, elastycznym układzie stron i ładnym designie (bo mam słabość do ładnych, kolorowych rzeczy ;-)).

Niestety zdecydowana większość kalendarzy, organizerów i planerów jakie oglądałam w sklepach nie była ani ładna, ani praktyczna. W środku miały narzucony, niezmienialny układ kartek, z których wiele było zupełnie dla mnie zbędnych…

Dlatego postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i sama stworzyłam kolekcję spersonalizowanych organizerów i planerów. Projektując organizer Miss Planner zadbałam o to, żeby samemu można było:

decydować o tym, co będzie w środku organizera,

dowolnie układać poszczególne kartki w wybranej przez siebie konfiguracji,

wymieniać wielokrotnie środek organizera, dzięki czemu jego zakup jest jednorazowy (oszczędność w perspektywie czasu),

<pwpinać własne kartki, zdjęcia, notatki (wystarczy kupić specjalny dziurkacz sześciootworowy), dzięki czemu organizer stanie się bardziej osobisty,

gromadzić wszystkie swoje pomysły, spisywać cele, aktualne projekty do wykonania, wklejać zdjęcia swoich marzeń, inspiracji itd. – dzięki temu wszystko znajduje się w jednym miejscu.

Co więcej, rozmiar organizera jest poręczny. Kartki w środku są formatu A5 (czyli 14,8 cm x 21 c,m). Papier jest gruby i nie prześwituje. Sam organizer jest nieco większy, Jego wymiary to 18 cm x 23,5 cm. Dzięki temu możesz mieć go zawsze przy sobie. Ponadto, organizer Miss Planner wyróżnia się kolorem i designem wśród całej masy smutnych i zwyczajnych kalendarzy dostępnych na rynku. Jest jedyny w swoim rodzaju!

Odwiedź odsłonę Porównanie organizerów, żeby dowiedzieć się więcej. Aby przejść do naszego sklepu kliknij tutaj.

Jak Wam się podoba organizer? W jakim kolorze byłaby Wasza wymarzona okładka?

Poznaj lepiej Miss Planner

Obserwuj

@missplannerpl

Projekt i Wykonanie: Web Media Creations