Co zawiera organizer Miss Planner? Dowiedz się jak wyglądają poszczególne kartki planera i jak możesz je wykorzystać.

Plannery

Dostaję sporą ilość pytań odnośnie projektów poszczególnych kartek w planerze. Postanowiłam więc przybliżyć Ci wygląd i zastosowanie każdej z nich. Pamietaj, że do wyboru są 3 wersje wkładów do organizera na co dzień. O głównych różnicach między nimi oraz dostępnych kolorach i wzorach możesz przeczytać tutaj.

Zacznę od opisania kartek, które występują w każdej wersji planera na co dzień. Na samym początku znajdziesz skrócony kalendarz

Kolejno umieściłam plan na miesiąc. W miejsce kropek możesz wpisać jego nazwę. Dzięki tabelce masz widok na cały miesiąc. Posługując się skróconym kalendarzem możesz sprawdzić, które miejsce w tabelce odpowiada konkretnej dacie oraz jaki to dzień tygodnia. Dzięki temu łatwiej odnajdziesz interesujący Cię dzień. Pod tabelką znajduje się miejsce na notatki.

Jeżeli chcesz rozpisać ważne wydarzenia bardziej szczegółowo, po drugiej stronie kartki znajdziesz przeznaczoną do tego celu tabelę.

Plan tygodnia nr 1

Plan tygodnia nr 2

Dalej – plan tygodnia. W wersji Daily umieściłam go na jednej stronie (zdjęcie nr 1), a w pozostałych wersjach na dwóch (zdjęcie nr 1 + 2). Tak samo jak w przypadku planu miesiąca, widzisz cały tydzień od razu i wiesz co Cię czeka w nadchodzącym tygodniu. Osobiście uwielbiam ozdabiać tę stronę stempelkami lub innymi dekoracjami. Więcej o dekorowaniu planera przeczytasz między innymi tutaj.

Kolejno znajdziesz plany dnia. W wersji Basic plan dnia umieściłam na jednej stronie. Samodzielnie wpisujesz datę i zaznaczasz dzień tygodnia. Dzięki temu możesz zacząć prowadzić planer dosłownie w każdym momencie roku! Poniżej znajdziesz listę zadań do zrobienia w danym dniu oraz godzinowy plan dnia. Na samym dole jest dodatkowe miejsce na notatki. Zaletą… takiego układu jest niewątpliwie dużo miejsca na zapiski, a wadą może być to, że po otwarciu organizera widać maksymalnie 2 dni na raz. Jednak mimo to jest to mój ulubiony projekt, który daje mi duży komfort i swobodę korzystania z planera. Pewnie dlatego, że lubię szczegółowo rozpisywać każdy dzień 🙂

W wersji Standard i Premium na jednej stronie są 2 plany dnia. Wygląda to w następujący sposób:


Każdemu z nas wpadają niespodziewanie do głowy różne pomysły i zachcianki. Dlatego stworzyłam projekt kartki „Pomysły i inspiracje”, który znajdziesz na końcu każdej wersji planera. Możesz nie tylko zapisać swój pomysł, ale też wkleić zdjęcie, które będzie Cię inspirowało lub/i o nim przypominało. Do zapisania noworocznych postanowień lub na przykład zwykłej listy zakupów, skorzystaj z kartek umieszczonych na końcu. Zapisz tu wszystko co chcesz!

Na koniec chciałabym Ci przypomnieć, że każdą kartkę możesz wyjąć lub przełożyć w dowolne miejsce organizera. Dzięki temu układ stron nie jest Ci w żaden sposób narzucony. Jeśli masz dziurkacz sześciootworowy, możesz wpiąć osobiste kartki i jeszcze bardziej spersonalizować swój planer! Kombinuj, twórz, zapisuj i żyj kreatywnie z Miss Planner!

Aktualnie jestem w trakcie tworzenia nowych wersji kolorystycznych organizerów i wkładów. Zachęcam Cię gorąco do odwiedzania mojego bloga i fanpage’a oraz profilu na instagramie, gdzie wszystkie informacje o aktualnościach i promocjach będą pojawiały się regularnie. Jeżeli masz jakieś oczekiwania albo refleksje – proszę, podziel się nimi w komentarzu 🙂

Poznaj lepiej Miss Planner

Obserwuj

@missplannerpl

Projekt i Wykonanie: Web Media Creations