11 nawyków kobiety sukcesu. Zdefiniuj swoje cele i odkryj najlepszą wersję siebie! :)

Zastanawiałaś się kiedyś nad tym, co oznacza dla Ciebie sukces? Sposób, w jaki go definiujemy w ogromnym stopniu wpływa na nasze życie. Jak bardzo?

Jakiś czas temu moja definicja sukcesu była bardzo prosta i krótka: wystarczy duża suma na koncie i dynamiczny rozwój kariery zawodowej. Uważałam, że w życiu udało się tylko tym, którzy zajmują prestiżowe stanowiska w pracy, mają najlepsze samochody i mieszkają w pięknych, nowoczesnych apartamentach. Przez tego typu przekonania spędziłam wiele miesięcy w pogoni za bogactwem materialnym. Zaniedbałam przez to nie tylko relacje na których mi zależało, ale też swoje zdrowie. Niestety nie miałam wtedy świadomości, że droga którą podążałam była całkowicie sprzeczna z moim wewnętrznym systemem wartości.

Ale – nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Te przykre doświadczenia skłoniły mnie do refleksji. Stworzyłam całkowicie nową listę cech, które chciałabym posiadać jako kobieta sukcesu.

Kobieta sukcesu moim okiem

Na szczęście udało mi się w końcu odkryć to, co dla mnie ważne. Postanowiłam to wszystko zapisać, bo to co zapisane ma większą moc. W 11 punktach udało mi się zawrzeć najważniejsze nawyki kobiety sukcesu, które dotyczą każdego aspektu mojego życia, i co najważniejsze – są oparte na moim systemie wartości.

Kobieta sukcesu:

 1. Znajduje czas dla siebie.
 2. Podejmuje wyzwania.
 3. Uczy się nowych rzeczy.
 4. Dba o swoje zdrowie.
 5. Często się uśmiecha 😉
 6. Dba o swoje finanse.
 7. Oddziela pracę od życia prywatnego.
 8. Wyznacza, zapisuje i realizuje swoje cele.
 9. Świętuje swoje małe i duże sukcesy.
 10. Pomaga innym.
 11. Kocha siebie bezwarunkowo!

Cieszę się, że udało mi się stworzyć taką listę. Za każdym razem, gdy na nią patrzę, czuję przypływ pozytywnej energii. Jestem ciekawa, jak wyglądałaby twoja lista? Naprawdę warto spróbować stworzyć swoją własną sylwetkę kobiety sukcesu. Dzięki temu dowiesz się, co jest dla Ciebie ważne, a wiedza ta będzie najlepszym kierunkowskazem dla twojej wyjątkowej i niepowtarzalnej życiowej drogi 🙂

Rzeczy, które kocham

Fajnym uzupełnieniem nawyków sukcesu okazała się inspiracja, którą znalazłam gdzieś w Internecie. To kolorowe serce, podzielone na części. Każda z nich symbolizuje coś, co kocham. Może to być rzecz, uczucie, stan lub cokolwiek, co sprawia że czujesz się dobrze. Moje serce wygląda tak:

Mam nadzieję, że podobają Ci się dzisiejsze inspiracje. Może wykorzystasz je w swoim bullet plannerze? 🙂

Poznaj lepiej Miss Planner

Obserwuj

@missplannerpl

Projekt i Wykonanie: Web Media Creations