Organizer Panny Młodej Miss Planner, czyli osobista i wyjątkowa pamiątka z Twojego ślubu i wesela. Spersonalizuj go sama!

Lifestyle, Plannery, Pozostałe

Od naszego ślubu minął już prawie rok, ale doskonale pamiętam każdy etap przygotowań. Gdy przeglądam mój organizer Panny Młodej, z łezką w oku wspominam ten czas 🙂 Dzisiaj chcę pokazać Ci jak możesz w prosty i fajny sposób udekorować swój organizer ślubny. Spraw, żeby stał się kolorowy i był elegancką pamiątką na całe życie! Jeżeli jeszcze nie masz planera ślubnego, a chciałabyć go kupić, możesz to zrobić TUTAJ.

Do dekoracji mojego organizera użyłam kombinacji naklejek z większości arkuszy, które udało mi się do tej pory zebrać. W efekcie mój planer prezentuje się bardzo kolorowo 🙂

Na samym początku planera znajdziesz miejsce na wklejenie Waszego wspólnego zdjęcia, dzięki czemu Twój organizer stanie się osobisty i unikalny. Wystarczy, że wywołasz lub wydrukujesz fotografię w formacie 10×15 cm. Przyklej zdjęcie przy pomocy zwykłego kleju do papieru lub, tak jak w moim przypadku, taśmy washi.

Wśród użytych przeze mnie naklejek są miedzy innymi pierwsze naklejki z kolekcji Miss Planner, które w ciągu najbliższych dwóch tygodni powinny pojawić się w naszym sklepie. Czyż te kwiatowe wianki nie są urocze? 🙂

A Ty? Masz już swój organizer ślubny? 🙂

Poznaj lepiej Miss Planner

Obserwuj

@missplannerpl

Projekt i Wykonanie: Web Media Creations