Miss Planner: blog o organizacji – dla wszystkich, którzy lubią planować, dekorować i ozdabiać.

Witaj na moim blogu! Nazywam się Magda i uwielbiam wszystko, co kreatywne, piękne i funkcjonalne. Więcej o mnie możesz przeczytać tutaj. Tymczasem chciałam Ci przedstawić dziedziny, które będą nieodłączną częścią bloga Miss Planner.

Organizacja czasu

Poznasz różne metody zarządzania swoim czasem, dzięki którym zwiększysz efektywność działania. Gdy odkryjesz, wybierzesz i zastosujesz techniki najlepiej dostosowane do Ciebie, będziesz dużo sprawniej wykonywać wszystkie zadania. Dzięki temu wygospodarujesz czas na wszystkie ważne dla Ciebie dziedziny życia i zwiększysz poziom kontroli nad swoim czasem.

Organizery Miss Planner

W oparciu o sprawdzone i najbardziej uniwersalne metody organizacji czasu, stworzyłam spersonalizowany organizer Miss Planner. Możesz go kupić tutaj. Jest dostępny w 2 wersjach kolorystycznych i 3 różnych projektach kartek w środku do wyboru. Pamiętaj, że możesz dowolnie wyjmować, przekładać i wpinać kartki do organizera, dzięki czemu układ stron nie jest narzucony. Gdy zapiszesz już wszystkie kartki możesz oddzielnie dokupić środek organizera bez konieczności dokupowania kolejnej okładki. Więcej na ten temat napiszę w kolejnym poście.

Miłość, ślub i wesele

Są tu jakieś przyszłe panny młode? 🙂 Ja mam ten etap już za sobą – w sierpniu będę obchodzić z mężem naszą pierwszą rocznicę ślubu. Udało nam się zorganizować wesele, które wypadło lepiej, niż w moich najśmielszych marzeniach. Mimo wspaniałego efektu, jaki udało nam się osiągnąć, czas przygotowań wspominam raczej jako stresujący i ciężki. Spraw do załatwienia jest bardzo dużo. Co więcej – trzeba je ogarnąć w odpowiednim czasie. Bardzo łatwo o czymś zapomnieć i załatwiać potem w nerwach na ostatnią chwilę. To zupełnie niepotrzebne. Dlatego moim zdaniem każda narzeczona powinna zaopatrzeć się w organizer ślubny, w którym wszystko jest wypunktowane i jasno opisane. W oparciu o wszystkie moje (i nie tylko moje) doświadczenia zaprojektowałam organizer ślubny. Możesz o nim przeczytać i kupić go tutaj.

Scrapbooking: project life i pozostałe

Kaligrafia i scrapbooking dają mi ogromną satysfakcję i przyjemność, ale co najważniejsze – są fantastyczną formą odprężenia i relaksu. Regularnie będę się dzielić z Tobą wiedzą na temat różnych technik kaligrafii, a także tworzenia i ozdabiania: albumów, planerów oraz wielu innych. Moją ulubioną formą scrapbookingu jest Project Life, który już niedługo pojawi się na blogu 🙂

Z czasem na blogu pojawi się więcej kategorii, wskazówek i pożytecznych informacji dla was. Jestem w trakcie nauki fotografii, dzięki czemu na blogu pojawi się dużo zdjęć. Nie zapomnij odwiedzić mojego profilu na facebooku i instagramie.

Co myślisz o organizerach Miss Planner? W planach nowe wersje kolorystyczne i akcesoria do dekorowania. Nie mogę się doczekać! A Ty?

Poznaj lepiej Miss Planner

Obserwuj

@missplannerpl

Projekt i Wykonanie: Web Media Creations