Już jest! Przedstawiamy Dog Planner, czyli pierwszy, wyjątkowy planner dla psiarzy :)

Lifestyle, Plannery

Tosia to mój pierwszy pies. Czekałam na nią ponad 20 lat, ale nie spodziewałam się, że ta mała, czarna kruszynka tak bardzo zmieni moje życie. Oprócz bezwarunkowej miłości zyskałam też sporo dodatkowych obowiązków. Wszystkie te zmiany zainspirowały mnie do stworzenia pierwszego w Polsce Dog Plannera. Jest on dedykowany wszystkim właścicielom psów, dla których psy stanowią ważną część życia.

Poznaj Dog Planner!

Na wstępie chciałam Cię gorąco zachęcić do odwiedzenia i zasubskrybowania naszego kanału na YouTube. Co jakiś czas publikujemy tam filmy z naszymi produktami w roli głównej. Tym razem przyszła pora na Dog Planner – zobacz sama! 🙂

Co znajdziesz w środku?

 • Dog Planner oferujemy w formacie A5
 • Spersonalizuj swój Dog Planner! Na stronie tytułowej wklej wasze wspólne zdjęcie, a w specjalnej „karcie zwierzaka” wpisz podstawowe informacje na jego temat.

 • Dog Planner zawiera 4 karty zwierzaków, zawierające najważniejsze informacje i zdjęcia twoich psów.
 • Masz do dyspozycji 4 plany Miesiąca, 18 planów tygodnia i rutynowych czynności tygodniowych, 126 planów dnia z podziałem na pory dnia (na jednej stronie znajdują się dwa plany dnia).
 • Z Dog Plannerem zaplanujesz wszystkie ważne wydarzenia w roku 2017 i 2018. W osobnym kalendarzu dotyczącym zdrowia pupila możesz wpisać wszystkie terminy szczepień, ochrony przed pasożytami, pchłami i kleszczami oraz plan zabiegów pielęgnacyjnych (np. obcinanie pazurków lub wizyty w psim spa ;-)).
 • Jeżeli chciałabyś nauczyć swojego psa sztuczek, w kontroli postępów pomoże Ci specjalny formularz.
 • Formularze zakupów pomogą Ci w zaplanowaniu wydatków na siebie i na Twojego psa lub psy.
 • Na końcu znajdziesz spis Twoich osobistych kontaktów oraz tych związanych z Twoim czworonogiem. Będziesz tam mogła wpisać kontakt do weterynarza, behawiorysty oraz wiele innych telefonów i adresów, które warto mieć zawsze pod ręką. W plannerze nie ma wpisanych dat, dzięki czemu niezależnie od tego, kiedy zaczniesz go prowadzić, on zawsze starczy na 4 miesiące!
 • Miejsce na wpisanie twoich inspiracji i list życzeń.
 • Miejsce na notatki.
 • W plannerze znajdziesz dodatkowo wyjątkowe cytaty o psiakach, a w kalendarzu zaznaczyliśmy wszystkie psie święta!

Naklejki DOTS Dog

Planowanie umilą Ci niezwykle praktyczne naklejki DOTS z kolekcji Dog. Intensywne kolory nalepek pomogą Ci zwrócić uwagę na najważniejsze zadania. Dzięki nim spacery, posiłki i zabiegi pielęgnacyjne oraz zdrowotne będą się wyróżniać i na pewno o niczym nie zapomnisz! 🙂

Jest to pierwszy taki planner, dlatego będziemy wdzięczni za Twoją opinię i wskazówki. Chcemy systematycznie ulepszać nasze produkty, aby spełniać oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających osób! 🙂

Poznaj lepiej Miss Planner

Obserwuj

@missplannerpl

Projekt i Wykonanie: Web Media Creations