Organizery Miss Planner logo

Skuś się na nowy, wyjątkowy planner akademicki od Miss Planner i spraw by nadchodzący rok akademicki 2017/18 należał do Ciebie! :-)

Skuś się na nowy, wyjątkowy planner akademicki od Miss Planner i spraw by nadchodzący rok akademicki 2017/18 należał do Ciebie! :-)

2017-08-28

Autor: Magda Rogosz

Skuś się na nowy, wyjątkowy planner akademicki od Miss Planner i spraw by nadchodzący rok akademicki 2017/18 należał do Ciebie! :-)

Na ten moment czekało wiele z was. Z przyjemnością prezentujemy nasz najnowszy projekt - planner akademicki. Ta powstała z myślą o wszystkich studentach, ale nie tylko... Wykorzystaj do maksimum czas i spraw, że nauka nie będzie przykrym obowiązkiem! :-)

Co znajdziesz w środku?

 • Miejsce do wyznaczenia celów na nadchodzący rok i krótką tabelkę, dzięki której spersonalizujesz swój planner. Wpisz podstawowe informacje o swojej uczelni i zaplanuj cały rok!
 • Skrócony kalendarz na rok 2017 i 2018 oraz miejsce na wpisanie ważnych wydarzeń w latach 2017 i 2018.
 • Planner akademicki został podzielony na dwa semestry: zimowy oraz letni.
 • Znajdziesz w nim również miejsce, żeby wpisać plan na każdy semestr, wszystkie egzaminy oraz przedmioty do zaliczenia. (12 kart przedmiotów i 8 kart egzaminów na każdy semestr). Uwzględnij okres ferii oraz sesji egzaminacyjnej.
 • Zdecydujesz jakie książki kupisz i wypożyczysz w każdym semestrze.
 • W opanowaniu materiału pomogą Ci specjalne harmonogramy do planowania nauki. Stwórz spis książek do kupienia oraz wypożyczenia.
 • Jeżeli jesteś uczniem szkoły średniej,  również możesz korzystać z naszego plannera akademickiego. Kartki, których nie wykorzystasz możesz w każdym momencie wyjąć z organizera.
 • Kilka kartek na notatki. Jeżeli potrzebujesz dużo miejsca na zapiski, rozważ dokupienie wersji Bullet Planner w kropki lub DIY.

Wybierz jeden z 3 wariantów akademickich

 1. Wybierz bardzo gruby, ponad 400-stronicowy wkład akademicki na cały rok akademicki 2017/2018. W plannerze są już wpisane daty w kalendarzu rocznym, miesięcznym oraz w każdym poszczególnym dniu zaczynając od 28 sierpnia 2017, aż do 02 września 2018. Pamiętaj, że tak obszerny wkład zmieści się tylko do okładki MAXI z ringami o średnicy 3 cm.
 2. Jeżeli nie chcesz każdego dnia nosić przy sobie wkładu na cały rok, zdecyduj się na wersję na 1 semestr. W plannerze są już wpisane daty w kalendarzu rocznym, miesięcznym oraz w każdym poszczególnym dniu zaczynając od 28 sierpnia 2017 do 4.03.2018. Objętość tej wersji to 214 stron, dzięki czemu zmieścisz ją w każdej okładce A5.
 3. Jeżeli potrzebujesz dużo miejsca na notatki, możesz połączyć semestr z wkładem bullet w dowolnej okładce MAXI.

A Ty, którą wersję wybierzesz? Koniecznie napisz w komentarzu!

WITAJ!

Nazywam się Magda. Na moim blogu znajdziesz wskazówki i narzędzia potrzebne do skutecznej organizacji czasu. Stworzyłam ku temu kolekcję eleganckich, kobiecych organizerów, które umożliwią Ci kreatywne i przyjemne wyznaczanie, oraz realizowanie twoich celów!

Szukaj na blogu:

Archiwum

wybierz datę, aby kontynuować

Instagram

Dopada Cię jesienna chandra? Poznaj moje sposoby na poprawę nastroju. Link w bio :) #missplannerpl #plannergirl #jesiennie #plannerlove #plannerfun #planner #autumn #curlyhair #...

Klasyczny, granatowy planner @czemimi ❤📒 Dziękujemy za śliczne zdjęcie Agata! 😊 Pięknego weekendu kochani 🍁 #missplannerpl #office #planner #wrzos #plannercommunity #workplace #...

Tydzień ma 7 dni i żaden z nich nie nazywa się

Ah, gdyby każdy dzień jesieni był taki piękny! 😍🍁🍂#missplannerpl #plannergirl #red #planner #squirell #dress #redlips #curlyhair #brunette #leaves #autumn #mood #planneraddict #...

Czy wiesz, co daje Ci radość i poczucie spełnienia w życiu? Gdy zapisałam odpowiedź na to pytanie w swoim dzienniku przemyśleń i inspiracji, stworzyłam idealny drogowskaz, który...

Jesień wcale nie musi być nudna i szarobura! Razem z Tosią jesteśmy zachwycone dzisiejszym spacerem i przesyłamy wam dużo uśmiechu 😊🍁🍊🍂❤#missplannerpl #plannergirl #plannercommu...

Jesień w pełni 😊🍁🍂#missplannerpl #planner #dog #instadog #blackdog #pumpkin #dynia #leaves #autumn #autumnmood #plannerlover #planneraddict #plannerjunkie #organizer #organizacj...

Niedziela - najpiękniejszy dzień w całym tygodniu 💛💛💛 #missplannerpl #yellow #planner #plannergirl #rednails #plannerlove #planneraddicts #plannercommunity #organizer #organizac...

Mój nowy ulubiony kubek 😊❤ #missplannerpl #plannergirl #owl #cup #loveowls #kubek #sowa #planneraddict #planowanie #rainbow #letters #paperlove #gold #planner #loveplanning #wee...